Lukáš a profesor Neptun právě vychází

Za pár dní, přesněji 2. listopadu, vychází další z mých knížek. Tentokrát se k jejímu vydání spojila dvě nakladatelství – Pasparta a Albatros. Tento příběh, spolu s knížkou Ivony Březinové Ťapka, kočka stěhovavá, ke kterému jsem měla tu čest napsat doslov, je první knihou zcela nové edice. Jmenuje se Má to háček a je určena pro děti od 7 let. Hrdinové knih z této edice mají nějaký problém či diagnózu a pomáhají dětem s podobnými starostmi se s tím vypořádat.

 

 

IMG_1091

Lukáš je devítiletý astronom, autista a taky nejspíš mimozemšťan. To není úplně jednoduché, ale nevadí. Všechny těžkosti, se kterými se v knížce setká, mu pomůžou překonat jeho rodiče, asistentka Anetka a taky panáček, uháčkovaný z fialové vlny, kterého si nosí všude s sebou.
Knížku o Lukášovi pro Vás připravila ve spolupráci dvě nakladtelství – Pasparta a Albatros a vychází 2. 11. 2017. Prozatím si ji můžete předobjednat v předprodeji v ČR i na Slovensku. Na stránkách Paspart si k ní můžete zdarma stáhnout i pracovní listy a na stránkách Albatrosu přečíst ukázku.