pokus

 

Objednejte si moje knížky pro děti s podpisem autorky,

věnováním a dalšími bonusy!

Vítám vás v miniaturním obchůdku téhle stránky. Vyplněním formuláře níže si můžete objednat knížky a další zboží, které tu vidíte.

knihy s podpisem autora a věnováním a bonusy

Hledáte originální dárek pro děti?

Mají vaše ratolesti rády, když je u knížky něco dalšího, co jim pomůže rozvíjet příběh? Nabízím možnost získat mé knížky i jinak než v běžných knihkupectvích – s podpisem, věnováním napsaným tak, jak si přejete Vy a dalšími drobnostmi. Knihy z edice Má to háček mají u sebe (pouze tady, ne v obchodech) tištěné pracovní listy, které Vašim dětem pomůžou porozumět více příběhu a zamyslet se nad tím, co jim dětští hrdinové chtějí předat.

A co s knížkami můžete kromě věnování a podpisu získat?

kniha pro děti o pirátech

K dobrodružné knížce o dětské fantazii Pirát jménem Šampaňský dostanete: Kromě podpisu a věnování 3 listy s pirátem k vymalování.

kniha o psychologii pro děti Jak to chodí v lidské hlavě
Kniha s podpisem a věnování a bonusySpolu s dětskou psychologickou encyklopedií Jak to chodí v lidské hlavě dostanete kromě podpisu a věnování také záložku a pracovní list.

kniha s věnováním od autorky

K příběhu pro všechny malé autisty a jejich blízké Lukáš a profesor Neptun dostanete kromě podpisu a věnování také záložku a vytištěné pracovní listy.

kniha o adhd pro děti

Kniha o tom, že i s ADHD můžeš být úspěšný, Můj brácha Tornádo, má u sebe kromě podpisu a věnování také záložku a vytištěné pracovní listy.

Pravidla skutečných ninjů Kniha s věnováním a bonusy Má to háček

Ke knize Pravidla skutečných ninjů dostanete kromě podpisu a věnování také záložku a pracovní listy.

Kniha pro děti o právech, zákonech, financích a nebezpečí

K encyklopedii o policii, financích, soudech, zákonech Jak se dostat z maléru dostanete kromě podpisu a věnování také záložku a vytištěné pracovní listy.

motivační kniha pro děti

K příběhu Báry, která se trápí tím, že je nešikovná, knize Největší nemehlo pod sluncem, dostanete kromě podpisu a věnování také záložku a vytištěné pracovní listy.

Jak knihy s podpisem autorky a věnováním nakoupíte?

Knihy si objednáte vyplněním formuláře. Informace k placení: faktura vám přijde mailem. Odeslání knih může trvat cca týden (spíše méně), posílám přes Zásilkovnu – k ceně je nutno připočítat poštovné a balné 89Kč.

V případě, že se stane, že tato stránka nefunguje, nebo jste knihu do týdne nedostali, ozvěte se prosím na mail: petra.starkova(@)gmail.com

pracovní listy a záložky

Nejste ještě rozhodnuti a rádi byste se o mých knížkách dozvěděli něco víc? Přejděte sem.

Zdá se vám podpis autora nebo věnování v knížkách zbytečné a drahé a raději byste koupili co nejlevněji? Pak zkuste některý z e-shopů, třeba Kosmas.