Audioknihy
Vaše stránka


Audioknihy

Posloucháte rádi audioknihy?

Nakladatelství Čtimi postupně převádí moje knížky do audioknižního vydání. Zatím si můžete koupit níže uvedené, připravuje se Morituri te maturitas, které by mělo vyjít snad ještě letos a na příští rok Pravidla skutečných ninjů pro děti a pro dospělé fantasy Návrat vlkodlaků:

Odkaz zpovědníka z Loudunu – audiokniha s fantasy povídkami

“Souboj dvou mágů o syna. Pole, ze kterého sklízí úrodu jen vyvrženci. Přestup dospívajícího čaroděje na novou školu. A nebo vás zajímá, co se stane, když se mladé čarodějky ocitnou ve středověkém klášteře?”

Povídková sbírka je tématicky laděná směrem do klasické, humorné a rádoby historické fantasy. Kromě delších, spíše klasických kousků zde najdete i krátká experimentální dílka z oblasti fanfiction. Nechybí ani komentáře autorky k jednotlivým příběhům.

„Čte Vojta Hamerský, Music by JDSherbert“

audioknihy Fantasy povídky Odkaz zpovědníka z Loudunu
Koupit audioknihu

SEIF – audiokniha sci-fi povídek

“Zajímá vás, jaké to je, setkat se o pauze na oběd s vlastním osudem? A co se děje s dětmi odloženými do Dětského hotelu? Co nás čeká v blízké budoucnosti, pokud se budou sociální sítě rozvíjet tak, jako doposud, jak možná bude vypadat konec světa a spoustu dalšího se dočtete

v povídkové sbírce Petry Štarkové spolu s krátkými komentáři autorky k jednotlivým příběhům.”

Povídky vycházely postupně v minulých letech ve sbornících a v časopisech XB-1 a Psychologie dnes.

„Čte Vojta Hamerský, Music by JDSherbert“

sci-fi fantasy povídka audioknihy
Koupit audioknihu

Pirát jménem Šampaňský

“Malý Jirka by si rád hrál s kamarády, ale žádné ještě nemá. A tak na sídliště, kde bydlí, přivolá pirátskou loď s kapitánem a mluvícím papouškem. Ta loď je podivuhodná, protože umí plout, i když kolem ní není moře. Díky tomu se Jirka spřátelí s dvěma kluky, společně nastoupí k pirátovi na loď a zažijí spoustu nečekaných a báječných dobrodružství.”

Na velrybářské výpravě se setkají s tajuplnou příšerou ve sklepě a také si musí poradit se žraloky v obýváku. Moderní pohádkové příběhy o tom, že zázraky se dějí doslova na každém rohu – jen je třeba si jich všimnout.

audioknihy Kniha pro děti o pirátovi
Koupit audioknihu

Co o audioknihách napsali posluchači?

“Co musím vyzdvihnout je různorodost a originalita povídek. Takže smekám před nápaditostí, fantazií ale i schopnosti napsat smysluplnou povídku na pár stránek. Za mě povedená sbírka povídek u kterých se člověk pozastaví a zapřemýšlí nad jejích vyšším sdělením.”

“Osm povídek Petry Štarkové se dotýká mnoha témat. Jak sama autorka v úvodu knihy říká, klíčové pro ni jsou a vždycky byly především samotné postavy a jejich osudy. Proto zde nenajdeme složité vědecko-fantastické prvky ani futuristické technologie. Primárnou snahou zůstává vsadit aktéry do zajímavého světa v sci-fi kabátku a sledovat, jak si poradí v nastolené situaci.” Naposlech.cz

Všechny audioknihy koupíte třeba na Čtimi nebo na Audiolibrixu. Ohodnotit, jak se vám audioknihy líbily nebo ne můžete tamtéž. 🙂