Přednášky, besedy a autorská čtení

 

Přednášky, besedy a autorská čtení

 

Tady postupně najdete informace o mém veřejném vystupování. Ráda vás pozvu na další besedy, literární akce, křesty knížek a autorská čtení. Tady najdete informace o tom, co už proběhlo. Je pro mě velkou ctí, že jsem se mohla zúčastnit tolika akvělých akcí. Většinou na nich mluvím o zákulisí své tvorby, prozrazuji své inspirace a tajemství, která stojí za knihami, které jsem napsala, a ráda se podělím o příběhy a zkušenosti, které mě vedly k psaní.

Společně strávený čas je příležitostí k neformálnímu setkání, ptaní se na všechno, co vás zajímá (Ptejte se mně na co chcete, já na co chci odpovím.) Věřím, že spolu vytváříme někdy nezapomenutelné literární okamžiky.

Těším se na vás a na další besedu. Přijďte, prosím, s otevřeným srdcem a připraveni na objevování světa slov a příběhů.

Toto je prostor věnovaný mému veřejnému vystupování. Kliknutím na jednotlivé odkazy se dozvíte více. Najdete tady:

 

Přednášky, které občas dělávám na conech – setkáních sci-fi a fantasy příznivců, kde většinou rozebírám nějaký seriál a psychologické souvislosti v něm. Po kliknutí na odkaz uvidíte nejen seznam, ale můžete se podívat i na prezentace jednotlivých přednášek.

 

Knižní besedy, křty knih a autogramiády, autorská čtení, pořádaná nejčastěji v různých knihovnách a na literárních veletrzích či jiných akcích, kde se spisovatelé setkávají se čtenáři.

 

Programy pro děti – v knihovnách a školách pořádané akce k jednotlivým knihám (placené). Momentálně se konají spíše méně, protože není moc času.

 

Moje aktivity pro další autory a všechny, které baví psát nebo je zajímá literární dění z jiného úhlu. Vstup obvykle zdarma.

 

Odborné a populárně naučné přednášky a besedy, týkající se psychologie. Momentálně o nich najdete inforamce spíše na mém pracovním webu www.psycholozkavbrne.cz tady.

 

Kurz Jak naučit děti čelit šikaně natočený pro Learntube, z kterého můžete část shlédnout zdarma a část je placená. Je určený zejména rodičům, kteří mají zájem děti vést taky, aby se se šikanou buď nesetkaly, nebo ji včas dokázaly spolu s nimi účinně řešit.

 


Nabízím přednášky, besedy a autorská čtení knihovnám, školám a dalším organizacím, obecně v rozumné dojezdové vzdálenosti od Brna. Bohužel (až na předem domluvené výjimky, křty knih a přednášky, které dělám na conech) není v mých možnostech dělat tyto akce zdarma. Bližší informace na mém druhém webu na této stránce: Psycholozkavbrne.cz – Kurzy, besedy a přednášky.