E-knihy se sci-fi a fantasy povídkami

Sci-fi a a fantasy povídky e-book

Moje e-booky se sci-fi a fantasy povídkami

Čtete rádi odlehčenou a humornou sci-fi a fantasy? Pak jste tu správně. Na této stránce můžete najít elektronické sbírky povídek. Zatímco jiné knížky mi vydávají největší nakladatelé u nás (Albatros, Portál, Motto), tyhle e-knihy si vydávám sama. Tedy ve spolupráci s Plmknihami, které se starají o jejich distribuci.

A jak to celé vzniklo?

Kdysi v dávných dobách, ještě dřív, než jsem jste se mohli seznámit s mými knihami pro děti, jsem psala povídky. Tiskly je různé časopisy, některé byly určeny pro literární soutěže a jiné vycházely ve sbornících nebo na internetu. Většina z nich spadá do žánru sci-fi a fantasy. Před pár lety jsem se rozhodla začít je vydávat vlastním nákladem elektronicky.

 Short e-book stories

Postupně vznikla celá edice těchto e-booků se sci-fi a fantasy povídkami a ta pak dostala tohle jméno (v česku příliš nepoužívané, je to kvůli zahraničí). Některé z povídek si můžete přečíst zdarma zde na webu. O jiných se dozvíte více po kliknutí na odkaz.

Seznam povídkových sbírek: 

SEIF – sci-fi povídky (2021)

Odkaz zpovědníka z Loudunu – klasická, humorná a rádoby historická fantasy (2021)

Morituri te maturitas – humorná i historická fikce, urban fantasy (2022)

Návrat vlkodlaků – povídky šílené, praštěné a odporující pravidlům (2023)

Chcete si některý z e-booků rovnou koupit?

e-booky se sci-fi a fantasy povídkami

Tak tohle by bylo. A co nás ještě čeká (tedy pokud se podaří) v roce 2024?

V květnu by měla vyjít poslední ekniha této edice. Bude se jmenovat Vlastenci, kteří nezapadnou. A až se potkáme na Světě knihy, nezapomeňte se zeptat, kam se můžete stavit na křest. U vydání nových e-knih občas bývají k mání kódy ke stažení zdarma, tak případně nezapomeňte sledovat.

A není to málo?

Moje povídkové sbírky se postupně dočkávají také překladů. Ty se dají koupit na Amazonu, přes iBooks, Goodreads i jinde. Více se o tom dočtete tady:

O překladech mých sci-fi a fantasy příběhů

 

Všechno? Ale kdepak! 

Všechny moje e-booky si můžete pořídit i jako audioknihy. Vydává je nakladatelství Čti mi a načetl je Vojta Hamerský. Podívat se a poslechnout si ukázky můžete zde:

O mých audioknihách