Obchodní podmínky

 

Obchodní podmínky

 

  1. Předmět smlouvy: Tato smlouva se vztahuje na nákup eknih, tištěných knih a jiného zboží prostřednictvím webového portálu Petrastarkova.cz
  2. Objednávka: Zákazník může zboží objednat vyplněním objednávkového formuláře na webových stránkách. Po odeslání objednávky obdrží zákazník potvrzení o přijetí objednávky na uvedený email.
  3. Cena: Cena eknihy je uvedena včetně daně a platí v okamžiku potvrzení objednávky. Ceny mohou být změněny bez předchozího oznámení.
  4. Platba: Platba za knihy i jiné produkty se provádí online platebními metodami uvedenými na webových stránkách nebo v e-mailu objednávky. E-knihu lze stáhnout až po úspěšné platbě.
  5. Stahování: Po provedení platby bude zákazníkovi poskytnut odkaz na stažení eknihy.
  6. Autorská práva: E-knihy i tištěné knihy lze využívat výhradně pro osobní účely. Jakékoliv šíření, kopírování nebo veřejné zveřejňování obsahu je zakázáno bez předchozího písemného souhlasu.
  7. Vrácení a reklamace: V případě zjištěných vad se obraťte na provozovatele této webové stránky. Vzhledem k digitální povaze produktu není možné vrátit e-knihu po stažení. V případě závady nebo problému s e-knihou kontaktujte zákaznickou podporu na stránce distributora Palmknihy.
  8. Ochrana osobních údajů: Zákazníkovy osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. Údaje nejsou sdíleny s třetími stranami vyjma distributorů a platebních bran.
  9. Změny obchodních podmínek: Provozovatel si vyhrazuje právo změnit obchodní podmínky bez předchozího oznámení. Nové podmínky vstupují v platnost okamžikem zveřejnění na webových stránkách.