Balíček psychologické pomoci rodičům nestandardních dětí (PAS, ADHD a jiné)

balíček psychologické pomoci pro děti s autismem

Hry pro rozvoj emocí a komunikace

Máte doma nestandardní dítě? Křičí, je nešťastné?
Nebo nereaguje na slova, nedaří vám se s nikm domluvit?

 

Přesně takoví rodiče se na mě občas obracejí.

 

Proč se Balíček bude prodávat zde?

Jsem psycholožka a autorka dětských knížek, mimo jiné takových, které se zabývají právě dětmi s nejrůznějšími odlišnostmi, diagnózami a poruchami. Poslední dobou se zabývám myšlenkou navrhnout, vyrobit a prodávat spolu s knihami i menší sadu terapeutických pomůcek s jednoduchým návodem, který by zvládli rodiče doma. Vzhledem k tomu, že výrobce deskovek i pomůcek tento nápad odmítli s tím, že se to bohužel finančně nevyplatí nebo to nezvládnou vyrobit, musela bych výrobu i distribuci zajistit sama. Proto chci zjistit, jestli a jak velký by byl o takovou věc zájem a případně sebrat závazné předobjednávky, protože by to samozřejmě vyžadovalo nějaké investice. Předpokládaná cena by vyšla kolem tisíce korun.

Tento balíček byl vytvořen s ohledem na vaše specifické potřeby a má za cíl poskytnout vám užitečné nástroje a informace pro lepší porozumění a podporu vašich dětí.

Čekáte na diagnózu a nikdo vám nenabídl žádnou pomoc?

Co balíček bude patrně obsahovat:

Kniha Lukáš a profesor Neptun – příběh s dětským autistickým hrdinou
nebo
Kniha Můj brácha Tornádo – příběh chlapce s ADHD a hyperaktivitou

Tato kniha přináší inspirující příběh o dětském hrdinovi s autismem, který čelí výzvám se silou a odvahou. Příběh nejen podněcuje empatii a porozumění, ale také nabízí rodičům a dětem společné základy pro komunikaci a budování důvěry.

Pracovní listy vztahující se ke knize:
Balíček obsahuje pracovní listy a aktivity navržené tak, aby podpořily pochopení příběhu a rozvoj dovedností důležitých pro děti s nestandardními potřebami. Tyto aktivity jsou flexibilní a mohou být přizpůsobeny individuálním potřebám vašeho dítěte.
Věříme, že tento balíček vám pomůže lépe porozumět potřebám vašich dětí a poskytne vám nástroje pro budování silnějšího spojení s nimi. Vaše podpora je pro ně mimořádně důležitá, a my jsme tu, abychom vám s tímto úkolem pomohli.

Dvě tematické placky

Tréninkový set na rozpoznávání emocí
Plastové placky s tematickou příručkou. Tento set obsahuje interaktivní nástroje, které pomáhají dětem lépe rozumět emocím a vyjádření emocí. Společně se svými dětmi můžete prozkoumávat různé emocionální stavů a učit se, jak je rozpoznávat a vyjadřovat. To může být zvláště cenné pro děti s autismem a ADHD.

 

Učíte se z internetu sami, jak pracovat s autistickými dětmi, protože vám nic jiného nezbývá?

Pokud máte zájem o více informací, zadejte svůj mail ve formuláři níže. Cena pro předobjednatele – tedy ty, kdo zadají svůj mail, je 990Kč.

 

One thought on “Balíček psychologické pomoci rodičům nestandardních dětí (PAS, ADHD a jiné)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *