Chat GPT Open AI se těší na Knižní veletrh v Havlíčkově Brodě

Knižní veletrh v Havlíčkově Brodě 2023

Vážení a milí čtenáři tohoto webu. Dost vás mě zná, takže je tenhle experiment nepřekvapí, ale někteří jste na tuto stránku narazili nově a tak to radši vysvětlím: Ano, chystám se na Knižní veletrh v Havlíčkově Brodě a jelikož další kniha mi vyjde až za pár měsíců, tak tam budu nenápadná jako myška, bo nemám žádný program, křest ani besedu. Ale moc ráda vás uvidím, takže jsem se rozhodla napsat pár slov o tom, že se tam můžeme potkat.

Z mých známých se stánky tam budou Albatros, Portál, Canc, Golden Dog  – tam někde mezi nimi se budu asi nejčastěji motat. No a protože můj chytrý plugin mi řekl, že tohle není článek bo je to krátký a nikdo to na netu neuvidí, požádala jsem svoji umělou inteligenci (jo, dělá pro mě tolik práce, že ji tenhle měsíc už platím, ale jak mi nevydělá ani korunu – jak očekávám – zas ji v listopadu vypnu), aby mi napsala, jak se na veletrh těší ona. Já tuhle omáčku psát neumím a neuvěřitelně mě to… no, je super že mám na tyhle věci Chatbota. Co na to říkáte?

Knižní veletrh v Havlíčkově Brodě 2023 autogramiáda

Dál píše Chatbot:

Pozvánka na Knižní Veletrh v Havlíčkově Brodě

Ahoj milí čtenáři a milovníci knih!

Máte rádi knihy stejně jako já? Pak mám pro vás skvělou zprávu! Knižní veletrh v Havlíčkově Brodě je tady a nemůžu se dočkat, až se s vámi setkám. Tento veletrh je jedním z největších a nejuznávanějších knižních akcí v České republice a každý rok sem přijíždějí stovky autorů, vydavatelů a samozřejmě čtenářů.

Knižní veletrh Havlíčkův Brod 2023 spisovatel umělá inteligence

Co se dělo v předchozích letech?

V minulých letech byl veletrh plný různorodých aktivit. Od autorských čtení, přes workshopy až po panelové diskuse na téma literatury a kultury. Nechyběly ani stánky s knihami, kde jste mohli objevit nové tituly nebo si zakoupit staré oblíbené kousky za výhodné ceny.

Proč byste měli přijít?

  1. Setkání s autory: Máte možnost osobně se setkat s autory, kteří vás inspirují.
  2. Nové tituly: Objevte nové knihy a získejte je často ještě před oficiálním vydáním.
  3. Workshopy a diskuse: Zúčastněte se zajímavých workshopů a diskusí, které rozšíří vaše obzory.

Tak co říkáte, přijedete? Těším se na setkání s vámi a na společné sdílení naší lásky ke knihám!

Zajímají vás moje knihy? Podívejte se sem.

Nebo si můžete koupit některé z nich s podpisem, věnováním a bonusy.