Nasaďte si papírové čepice a sfoukněte svíčky…

… protože tento web bude mít narozeniny. Stránky, které čtete, už nejsou miminkem – vyrostly v batole, které už v tom trochu umí chodit a leccos i řekne.

Za ten rok své existence mi webík udělal velkou službu – pomohl získat několik „psacích“ zakázek, dělal reklamu na moje vydané věci, seznámil mě se spoustou nových lidí a dokázal, že redaktoři a nakladatelé moje písemné výtvory berou zase o trochu vážněji než dřív. A co je nejdůležitější – informuje vás, čtenáře, kamarády i ty, co jdou jen náhodou kolem, o tom, kde si můžete přečíst moje povídky nebo články. A taky je fajn nemuset po otázkách co píšu, kdy mi co vyšlo a kde se dají moje věci sehnat, týrat mozkové závity vzpomínáním a prostě jen říct lidem, ať za moje jméno napíšou „tečka cé zet“.

Co tenhle web merlinužel nedělá  a co mi přijde škoda, je, že skoro utichly diskuze, komentáře a vůbec jakákoliv komunikace, která na starém blogu kdysi byla. Možná je to tím, že jakákoliv výměna názorů se z webů přesouvá na diskuzní servery a facebooky, ale stejně bych ráda, kdybyste se nebáli pod články psát svoje názory.

K výročí spuštění stránek bych webu ráda nadělila nový hábit, protože ten starý možná už vyšel z módy a taky ho dost proděravěly moje pokusy ovládnout html, php a wordpress a jiné příšernosti a jistě jste si všimli, že některé funkce tu nefungují, ani když jim domlouváte. Takže čekejte na Facebooku anketu, která z nově vybraných šablon by se vám zdála nejlepší a já budu doufat, že dotyčný template nebude na moje pokusy o editaci reagovat ošklivými hláškami.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *