VÁNOČNÍ DÁREK NA POSLEDNÍ CHVÍLI

– aneb které eshopy ještě stihnou moje knížky doručit?

Ahoj všichni!

 

Protože se mi už někdo ozýval, že někde nemají Piráta Šampaňského, rozhodla jsem se udělat maličký průzkum, jak to s dostupností mých knih před vánoci je, abych vám ušetřila trošku hledání při nákupu knih jako vánoční dárek. Takže:

Kde sehnat knihy jako vánoční dárek?

Eshopy nakladatelů Albatrosmedia.cz

Portál s.r.oTriton by měly být zcela v pohodě.

 

Zato na eshopech, které daly před vánoci větší slevu je to složitější:

Dobre-knihy.cz už nemají Pravidla skutečných ninjů a naskladní je až po vánocích, ostatní knihy mají.

Nejlevnejsiknihy.cz se podařilo vyprodat celou řadu Má to háček (alespoň tu moji část), mají a doručí Piráta a Jak to chodí v lidské hlavě.

Megaknihy.cz mají všechny moje knihy a pravděpodobně je stíhají i doručit, doručení u vánoc však garantují jenom u Pirát jménem Šampaňský a Jak to chodí v lidské hlavě. Mimochodem, tenhle obchod se tváří, že Ninjové v prodejích už teď předstihli předchozí dvě knihy, což by bylo fajn.

Booktook.cz mají, nestíhají.

A teď kdo má a doručí, kromě nakladatelů:

Pipkin.cz, mně dosud zcela neznámý obchod, ale zřejmě funguje spolehlivě. Má a doručí vše.

Mall.cz má a spolehlivě do vánoc doručí Pravidla skutečných ninjů, Pirátj jménem Šampaňský a Jak to chodí v lidské hlavě.

Knihcentrum.cz se pro změnu podařilo vyprodat všechny lidské hlavy (Jak to chodí v lidské hlavě), ostatní knihy – Pirát jménem Šmapaňský, Lukáš a profesor Neptun, Můj brácha Tornádo a Pravidla skutečných ninjů mají a stihnou.