Vychází e-kniha fantasy a fan fiction povídek

Právě vychází nová e-kniha s  mými fantasy povídkami

Ahoj všem známým i neznámým, protože těch nových věcí za poslední dobu docela dost, píšu sem takový krátký souhrn. A co je tedy po Covidu nového?

Spisovatelka z Brna

E-kniha scifi povídek SEIF se dočká překladu

Jak někteří víte, na jaře tohoto roku jsem si vydala sbírku svých sci-fi povídek pod názvem SEIF. Kdo neví, informace jsou tady a ukázku plus ebook ke koupi najdete zejména zde na Palmknihách.

Proč propaguju zrovna Palmknihy? Protože prodávají cca 5-10x víc ebooků než distributor, u kterého jsem byla předtím. A lze se s nimi bez problémů domluvit, doporučuju všem. Na SEIF vyšlo několik recenzí, například tahle a oproti první e-knize jej kupujete výrazně víc. Taky už má překladatele a probíhá překlad, aktuální termín prvního z nich je snad 20. 7. 2021.

Sci-fi povídky e kniha

 

Odkaz zpovědníka z Loudunu

Další z mých povídkových sbírek se pomalu chýlí ke konci editace. Čekají ji ještě korektury a záver tvorby obálky (proto nevidíte fotku obálky). Jmenovat se bude podle jedné z mých starších prací Odkaz zpovědníka z Loudunu a najdete v ní tu část mé tvorby, o které se dá alespoň s oběma přimhouřenýma očima říkat, že obsahuje prvky klasické fantasy.

O názvu se nakonec rozhodlo hlasováním čtenářů na Facebooku, hlasovali jste mezi tímhle a názvem Řád popsaného stolu. Kterýžto název to téma podle mě vystihuje lépe, ale zase ho skoro nikdo na obálce nechtěl. Hodně jsem si u toho zavzpomínala a myslím, že sestavování těchhle ebooků mě neuvěřitelně naplňuje a zároveň mám pocit, že se ctí uzavírám nějakou kapitolu své tvorby.

Jo, mimochodem, když jsme u toho mého fňukání, že už žádnou fantastiku nebudu nikdy psát: ve sborníku najdete i dvě zcela nové kratičké povídky, které jsem vytvořila v Literárních dílnách Terezy Matouškové. Pokusím se to vydat před Festivalem fantazie. Tam můžete slyšet i mou přednášku nebo se zúčastnit mého Literárního brainstormingu.

fantasy

Jo, a poslední z téhle části novinek: Nechala jsem si připsat novou kolonku do živnostenského oprávnění a přidělit Národní knihovnou blok ISBN. Takže odteď jsem formálně plnohodnotným nakladatelem. Vydávat budu ale jen svoje věci, takže žádné rukopisy v žádném případě neposílejte. :-))