Fotky z chotěbořského křtu knížky Jak to chodí v lidské hlavě

Fotky ze křtu knihy Jak to chodí v lidské hlavě v Knihovně Ignáta Herrmanna v Chotěboři

 

Kmotrem knížky se stal Jan Kotouč, fotil Jarda Houdek. Díky všem hostům za účast a paní knihovnici za výborné muffiny a snad zase někdy příště na viděnou.

Přinášíme zprávu o nedávném křtu knihy o psychologii pro děti – Jak to chodí v lidské hlavě, který se konal v městské knihovně v Chotěboři. Křtilo se během Festivalu fantazie. Jak taky jinak, jindy se v Chotěboři nevyskytuju já a většinou ani nikdo z účastníků. Ale FFko samotné prý žádným programem který by se týkal dětí nedisponuje a knihovna se nabídla, takže jsem byla velmi ráda, že se to takhle vyřešilo.

Křest knihy sám byl milým setkáním nakonec více pro dospělé, než pro děti, protože těm se v začátku prázdnin nejspíš do knihovny moc nechtělo.

O psychologii pro děti

Svět psychologie je fascinující a klíčový pro porozumění naší mysli a chování, a tahle kniha přináší, doufám, tuto složitou tematiku jednoduše, čtivě a zábavně pro všechny děti zhruba od 9 let. Během křtu jsme měli příležitost diskutovat o důležitosti tohoto tématu a jak může pomoci dětem lépe rozumět samy sobě a svým emocím.

Navíc bylo fajn vidět, jak knihovna v Chotěboři může sloužit jako místo setkávání, vzdělávání a diskuzí.

Poděkování

 

Chtěla bych srdečně poděkovat všem, kteří se zúčastnili tohoto křtu a přispěli k milé zábavě. Vaše podpora je pro mě důležitá. Těším se na další podobné akce a na setkání s vámi v budoucnosti.