Pirát jménem Šampaňský

 

Pirát jménem Šampaňský

Brněnským sídlištěm připlouvá loď, přivolaná dětskou fantazií a kormidlovaná pirátským kapitánem Alfonsem Nostradamem Šampaňským na palubě a papouškem, který mluví anglicky a nosí pásku přes oko.

Máte rádi knihy o pirátech? A chcete u svých dětí rozvíjet fantazii? Tak vítejte!

 

 

Kniha pro děti Pirát jménem Šampaňský, Triton
Malý Jirka by si rád hrál s kamarády, ale žádné ještě nemá. A tak na sídliště, kde bydlí, přivolá pirátskou loď s kapitánem a mluvícím papouškem. Ta loď je podivuhodná, protože umí plout, i když kolem ní není moře. Díky tomu se Jirka spřátelí s dvěma kluky, společně nastoupí k pirátovi na loď a zažijí spoustu nečekaných a báječných dobrodružství. Na velrybářské výpravě se setkají s tajuplnou příšerou ve sklepě a také si musí poradit se žraloky v obýváku. Moderní pohádkové příběhy o tom, že zázraky se dějí doslova na každém rohu – jen je třeba si jich všimnout.

 

 

Koupit kniha o pirátech Pirát jménem Šampaňský

 

Ukázka z knihy o pirátovi
(po kliknutí na odkaz si můžete prolistovat první stránky knihy)

 

Trailer

Pirát jménem Šampaňský byla moje první knížka. Postavu piráta i jeho jméno vymyslel můj tehdy pětiletý syn a je inspirovaná příhodami, které prožíval, jeho hrami a kamarády.

 

Řekli o knize

 

Zavři oči a vymysli si svého piráta

“Kniha je plná dobrých nápadů a hezkých ilustrací Petra Modlitby na každé dvojstraně. Potěší, že děj se odehrává na obyčejném sídlišti v Brně. Právě tam, kde žije spousta dětí. Příběh o Jirkovi jim ukazuje, že je možné se bavit i bez televize a počítače. Stačí jen zavřít oči a vše je možné. Zkuste to taky.”
(Magazín Kult)

 

Pirát, papoušek s páskou přes oko a velká dobrodružství

“Celkově se dá říci, že podzimní novinka nakladatelství Triton se velmi vydařila. Dokonce i svojí atmosférou deštivého podzimu, kdy je sice už zima, ale sníh ne a ne napadnout, přesně zapadá do aktuální reality za našimi okny. Chcete-li si tedy s dětmi zkrátit čekání na sněhové radovánky, můžete s Pirátem jménem Šampaňský vyplout na podivuhodnou plavbu. Určitě nebudete litovat.”

(Klub knihomolů)

 

 

Koupit Pirát jménem Šampaňský

 

Pokud chcete knihu s věnováním přímo od autorky, klikněte sem:

Líbila se Vám tahle knížka o pirátovi? Můžete ji ohodnotit nebo o ní diskutovat zde:

CBDB.cz - Kniha o pirátovi

Databazeknih.cz Kniha o pirátovi

 

Zajímají vás další moje knížky pro děti? Přejděte sem

 

Největší nemehlo pod sluncem
Jak se dostat z maléru
Pravidla skutečných ninjů
Bibu
Můj brácha Tornádo
Lukáš a profesor Neptun
Jak to chodí v lidské hlavě