vlkodlaci nová prodejka dle ui

Rozumím, že chcete vylepšit kód prodejní stránky a udělat ji více atraktivní. Zde je upravený kód s lepším vizuálním designem, vkusnými barvami a oddělenými částmi textu a tlačítky:

“`html
Fantasy e-kniha


Fantasy e-kniha – Návrat vlkodlaků

Líbí se vám fantasy, která se nebere až tak vážně? Máte rádi humor a necítíte se zrovna na dlouhé ságy?

Den, kdy padala kukuřice

Dva odborníci z Kanceláře pro časové přesuny jsou vysláni řešit záhadu do minulosti. Naštvat nepříjemnou dámu, která obsluhuje stroj času, není zrovna nejlepší nápad.

Záložníci

Krátký příběh na téma Záložní kopie lidstva.

Záhada oživlého pečiva

Jindřich Divný je nucen jet první den do své nové práce na ministerstvu veřejné dopravy. A jako by tohle ponížení nestačilo, ještě k tomu je zákeřně přepaden rohlíkem!

Návrat vlkodlaků

Tým odborníků z Ministerstva pro nadpřirozené jevy tvrdě pracuje na tom, aby se v naší zemi nevyskytovaly bludičky, upíři, hejkalové, vlkodlaci a nic podobného. Vedoucí prvního odboru – Max, vám vlastní hlavou ručí za to, že nic takového rozhodně nehrozí a ministerstvo může tuto problematiku s klidem opustit a přejít na mnohem lépe placený kosmický program. A nebo ne?

Co o sérii napsali:

Wendy Šimotová

Tato kniha povídek mě chytila za srdce. Četla se jedním dechem, krásně plynula, bez zaškobrtnutí a nějakých zbytečných zákrut.

Dominika Veselá

Osobitý styl Petra Štarkové rozhodně nezapře. A vtipem, sarkasmem a nadsázkou přistupuje nejen k životu, ale i ke svým příběhům. Kniha Petry Štarkové se mi moc líbila. Je napsaná stylem, který mi trošičku připomíná Brůhovou, tj. svěží a úderné věty a ž

ádná zbytečná omáčka kolem.

Robin

Za mě povedená sbírka povídek u kterých se člověk pozastaví a zapřemýšlí nad jejích vyšším sdělením.

Zdá se vám to krátké nebo jste Vlkodlaky už dočetli? Chcete víc?

Další tři e-booky ze série Short ebook stories koupíte ZDE.

Nebo čtete raději sci-fi?

Pak pokračujte sem.“`

Tento kód by měl vytvořit vizuálně atraktivnější prodejní stránku s vkusnými barvami, oddělenými částmi textu a tlačítky a vylepšeným vizuálním designem. Můžete dále upravovat barvy, fonty a další styly podle vašich preferencí.